UMI Max oficjalnie zaprezentowany

Tak, UMI w końcu zaprezentowało swój nowy smartfon, co kończy wszelkie plotki i spekulacje na temat nowego modelu. Owe urządzenie to UMI Max – telefon o aspiracjach do bycia flagowcem, z ceną charakteryzującą średnią półkę.

UMI Max

Nawiązując do oficjalnych informacji, nowy smartfon od UMI ma być wyposażony w podzespoły dające mu wysoką wydajność. Cena urządzenia została ustalona na 169,99$, co jest kwotą bardzo przyjazną dla przyszłych nabywców.

UMI Max Specyfikacja

Spójrzmy na podzespoły, jakie zostaną zastosowane w UMI Max. Telefon został wyposażony w 5,5 calowy ekran o rozdzielczości FHD i technologię Sunlight Screen. Sercem urządzenia jest procesor Mediatek Helio P10, wspierany 3 GB RAM oraz pamięcią wewnętrzną o pojemności 16 GB. Aparat na tylnej części obudowy smartfona to sensor od Panasonica, o rozdzielczości 13 Mpix. Na froncie zamontowano sprzęt od Samsunga o rozdzielczości 5Mpix. Obudowa UMI Max jest w pełni wykonana z metalu, dodatkowo w urządzeniu znajduje się czytnik linii papilarnych, bateria o pojemności 4000 mAh, łącze USB typu C, a nad całością pieczę ma sprawować Android 6.0 Marshmallow.

UMI Max specyfikacja

Wygląda na to, że strategią UMI jest produkcja coraz tańszych telefonów z podobnymi podzespołami. Telefon jest już dostępny do nabycia z oficjalnej strony producenta.