VKworld S3 oferuje dobre multimedia w niskiej cenie

VKworld S3 trafia własnie do przedsprzedaży.  Jak informuje producent, postawił w tym modelu głównie na multimedia w bardzo przystępnej cenie $59.99 (cena w przedsprzedaży).

Odpowiadać będą za nie głośnik Philips oraz kamera Sony IMX149.  Jeśli chodzi o głośnik, to nie wiemy niestety zbyt dużo na jego temat, lecz kamera, która znajdzie się w sprzęcie tej klasy na pewno będzie robić lepsze zdjęcia niż te w innych urządzeniach tej półki cenowej.  Do tego dochodzi podwójna doświetlająca dioda LED z tyłu, co pozwala na robienie dobrych zdjęć również w całkowitej ciemności.

Co na pewno zadowoli fanów selfie to fakt, że z przodu również znajdziemy diodę LED! Potraficie wymienić inne modele z takim rozwiązaniem?

 

 

Po zakupie telefonu dostaniemy też dodatkowo 3 prezenty, rzekomo o wartości $15. W zestawie znajdziemy między innymi folię ochronną na wyświetlacz, silikonowe etui oraz… Fidget Spinner. Nie mamy niestety komentarza co do tego ostatniego dodatku 🙂

 

Obudowa telefonu zostanie wykonana z metalu, którą jak zapewnia producent, poddano 30 etapowej produkcji by zapewnić dobre wrażenia z użytkowania i wytrzymałość. Będzie ona zakrzywiona do 2.5D by pasowała do wyświetlacza pokrytego Gorilla Glass 3.

VKWorld S3 specyfikacja

  • Procesor Mediatek MT6580
  • 1GB Ram
  • 13MPx aparat tylny z podwójną diodą LED
  • 5MPX aparat przedni z diodą LED
  • bateria o pojemności 2800 mAh
  • 5.5″ wyświetlacz o rozdzielczości 720p pokryty Gorilla Glass 3

 

Telefon znajdziecie w cenie około 200-250zł w chińskich sklepach internetowych, chociażby na aliexpress.