Xiaomi obniża ceny w Polsce! Wygląda to coraz lepiej

Chiński producent telefonów, Xiaomi, należy do nielicznych chińskich firm, które posiadają swoją oficjalną dystrybucję w Polsce – w tym przypadku jedynym dystrybutorem smartfonów marki jest firma ABC Data. O marce nie ma co dużo mówić – robi bardzo dobre telefony w rozsądnych pieniądzach ( wiem co mówię – do mojego domostwa dotarł dziś już 2 model).  Niestety porównując ceny z chińskich portali aukcyjnych z tymi z polskich sklepów nie wygląda to tak zachęcająco jak powinno się wydawać. Z jednej strony mieliśmy do dziś 1290zł za Redmi Note 4 w wersji 32GB, a z drugiej strony pojawia się promocja Gearbest na wersję 64 GB za $179 (700zł).

Nowe ceny Xiaomi w Polsce

Trzy popularne smartfony, które obecnie możemy znaleźć w popularnych sieciach sklepów w Polsce zostały właśnie obniżone. Wygląda to następująco:

  • Xiaomi Redmi Note 4 – 1099 zł (wcześniej 1299zł)
  • Xiaomi Redmi 4X – 899 zł (wcześniej 999zł)
  • Xiami Redmi 4A – 599 zł (wcześniej 699zł)

Ceny nadal nie wyglądają zachęcająco gdy sami możemy zamówić smartfon na aliexpress. Po opłaceniu vatu i tak zostanie nam się w kieszeni kilka dyszek czy stówek. Mimo wszystko jeśli potrzebujemy oficjalnego kanału sprzedaży na Polskę, zależy nam na sprawnej obsłudze i gwarancji, bądź boimy się ufać aukcjom internetowym, sytuacja na pewno wygląda teraz lepiej.

Oby to nie był koniec obniżek, ponieważ smartfony Xiaomi już są bardzo popularne w Polsce, a może być jeszcze lepiej.

 

Źródło: ABC Data