Xiaomi Redmi Pro oficjalnie! Nie ma konkurencji?

Po wczorajszym oficjalnym zaprezentowaniu nowego smartfona i laptopa od chińskiego producenta wiemy już wszystko o Xiaomi Redmi Pro!

xiaomi redmi pro

Podwójny aparat

Xiaomi Redmi Pro jest pierwszym urządzeniem producenta, które posiadać będzie podwójny aparat. Mowa tutaj o 13 Mega-pikselach na bazie Sony IMX258. Przedni aparat to 5 Mega-Pikselowe dzieło Samsunga. Na dole tego wpisu znajdziecie kilka próbek zdjęć wykonanych tym telefonem. Jeśli w rzeczywistości będą tak dobre – nie mam pytań.

xiaomi redmi pro aparat

Xiaomi Redmi Pro Specyfikacja

Redmi Pro 2016 jest również pierwszym urządzeniem od Xiaomi, które posiadać będzie wyświetlacz OLED. Jego przekątna wynosić będzie 5.5 cala o rozdzielczości 1080p i zaoglonym szkle 2.5D. Na górze obudowy znajdziemy diodę podczerwieni, która może posłużyć do sterowania multimediami w domu jak tv, kino domowe itp.

Smartfon posiadać będzie baterię o pojemności 4050mAh z funkcją szybkiego ładowania poprzez USB typu C.

Najtańszy wariant z 10-rdzeniowym procesorem Helio X20, 3GB pamięci RAM oraz 32GB pamięci na pliki przyjdzie nam zapłacić ok. $225.   Model wyżej z lepszym procesorem (Helio X25), 3GB pamięci RAM i 64GB ROM będzie kosztować ok. 255$ . Za najwyższy model z 4GB RAM, 128GB pamięci wbudowanej będziemy musieli zapłacić ok. $300, czyli jakieś 1200zł.

xiaomi redmi pro specyfikacja

Telefon po prostu pogrzebał konkurencję. W tej cenie nie znajdziemy smartfona z tak dobrym aparatem i dobrymi podzespołami. Marka Xiaomi staję się coraz bardziej popularna ze względu na jakość i cenę ich telefonów. Urządzenia Xiaomi nie słynęły z dobrego aparatu i wyświetlacza. Mam przeczucie, że producent postanowił udowodnić światu, że da się zrobić idealny telefon w niskiej cenie.

 

Aparat Xiaomi Redmi Pro – przykładowe zdjęcia

A wy co sądzicie o tym modelu?

 Źródło: http://www.gizchina.com