Xiaomi smartwatch już 25 sierpnia!

Informacje głoszą,że nowe urządzenie z kategorii „wearable”, Xiaomi smartwatch, zostać ma zaprezentowane 25 sierpnia. Cena gadżetu ma być jednak dosyć wysoka.

Xiaomi smartwatch

Nie wiemy dokładnie co Xiaomi planuje pokazać w swoim smartwatchu. Przewidujemy, że będzie to urządzenie bardziej zaawansowane technologicznie od wydanego niedawno Xiaomi Mi Band 2. Może to być proste urządzenie w stylu zegarka od Meizu, albo pełnoprawny gadżet na bazie systemu Android Wear.

To, co wiemy na chwilę obecną to fakt, że urządzenie spodoba się użytkownikom usportowionym, korzystającym z technologii w codziennym treningu. Zaoferuje też większe możliwości niż Mi Band 2, ułatwiając rejestrowanie postępów w trakcie ćwiczeń.

Ta informacja wypłynęła z serwisu Weibo, a konkretniej od jednego z pracowników Xiaomi. Aktualnie nowe urządzenie przedstawiane jest jako zegarek z wyświetlaczem. Na obudowie znaleźć mamy fizyczne przyciski, logo firmy na froncie, jednak nie jest to nic pewnego ani zbyt godnego uwagi.

25 sierpnia oczekiwana jest prezentacja Redmi 4, plotki głoszą też o zaprezentowaniu Xiaomi smartwatch na tej samej konferencji.