ZTE Axon 7 mini zaprezentowany oficjalnie

ZTE oficjalnie zaprezentowało na targach IFA 5,2 calowy smartfon ZTE Axon 7 mini. Z wyglądu podobny jest do Axon 7, jednak w środku znajdziemy specyfikację świadczącą o średniej półce cenowej.

ZTE Axon 7 mini

Smartfon ten został wczoraj oficjalnie przedstawiony opinii publicznej zgromadzonej na targach IFA. Telefon został zaprojektowany wspólnie z BMW Designworks. Jak jego większy brat, Axon 7 mini posiada ekran o przekątnej 5,2 cala oraz metalową obudowę z zaokrąglonymi krawędziami.

Gdy Axon 7 jest flagowcem, tak jego wersja mini ma trafić do serc miłośników smartfonów za rozsądną cenę. Z tego powodu w środku urządzenia znajdziemy procesor Snapdragon 617, 3 GB RAM, 32 GB pamięci wbudowanej oraz hybrydowy slot SIM/SD.

Mini dostał również mniejszą baterię, o pojemności 2705 mAh. W zamian smartfon posiada ekran o rozdzielczości FHD i wyposażony jest w technologię szybkiego ładowania, co rekompensuje zmniejszoną pojemność baterii. W urządzeniu znajdziemy także aparat 16 Mpix, czytnik linii papilarnych oraz frontową kamerę 8 Mpix.

ZTE Axon 7 mini specyfikacja

ZTE Axon 7 mini specyfikacja

Cena urządzenia wynosi 299 Euro i dostępne ono będzie od 7 września w Polsce, Rosji, Hiszpanii, Japonii, Australii, Indiach i USA.